Сьогодні у Ліцеї №111 м. Києва відбувся благодійний ярмарок, де учні мали змогу купити щось смачненьке. Цікаво, що саме сьогодні – день весняного рівнодення, коли за стародавніми традиціями влаштовували ярмарки, святкували оновлення природи та ділилися добром. Історія повторюється, але тепер нашою метою є не лише святкування, а й допомога тим, хто наближає нашу перемогу.
Завдяки всім і кожному особисто, хто долучився до благодійного ярмарку було зібрано 92 752, 90 грн, і ці кошти вже перераховані на потреби спецпідрозділу “Кракен” ГУР МО України на закупівлю дронів!
Військові подякували учням, батькам, вчителям подарувавши прапор з підписами!
Особлива подяка учнівському самоврядуванню та представнику від батьків, які допомогли з підрахунком та контролем зборів. Разом – ми не тільки організували чудову подію, а й зробили ще один внесок у нашу спільну перемогу!
Дякуємо всім, хто долучився – хто готував, купував, організовував та просто підтримував. Ви всі – частина великої справи!
Кожен смаколик, кожна гривня – це крок до перемоги. Разом ми сила!


