Search
Close this search box.

Магнолії пам’яті та вдячності

Сьогодні учні 9-х та 11-х класів Ліцею №111 м. Києва продовжили гарну традицію – висадили магнолії на згадку про свої класи та як символ вдячності за роки, проведені у рідному Ліцеї.

Ці дерева ростимуть разом із нашими спогадами, дружбою та мріями, які народжувалися у шкільних стінах. І через роки, повертаючись сюди, випускники зможуть побачити, як міцніють їхні магнолії – так само, як і вони самі, вирушаючи у доросле життя.

«Людина посадила дерево – отже, не дарма прожила день» (Рабіндранат Тагор).

Нехай ці магнолії нагадують про щасливі миті шкільних років і залишають у Ліцеї частинку кожного випускника!   

Прокрутка до верху